Tęsiame dalyvavimą projekte „Iššūkis sporto žvaigždei“

Paskelbė: , 2021-04-06

Kovo mėnesio pabaigoje baigėsi projekto „Iššūkis sporto žvaigždei“ II etapas, po kurio paaiškėjo 8 Lietuvos ugdymo įstaigos, patekusios į projekto III etapą. Tarp tų laimingųjų – ir Pabradės „Ryto“ gimnazija (komandos vadovas – kūno kultūros mokytojas Paulius Kamarauskas).

Dėl  karantino sąlygų  organizatoriams tenka adaptuoti projekto vykdymo turinį pagal galiojančius reikalavimus. III etapo konkurso  programa planuojama vykdyti nuo balandžio 9 d. Rungtis – krepšinio estafetė, kur iššūkį mokykloms parengs krepšininkas Stepas Babrauskas.

III etapo varžybas planuojamos vykdyti dviejose lokacijose, kur savo sugebėjimus demonstruos po 4 mokyklas pagal iš anksto sudarytą ir mokykloms pateiktą grafiką dėl didesnio kontakto eliminavimo. Mokyklos komandos sudėtį sudarys 5 mokiniai ir 1 mokytojas. Tikslus estafetės turinys paaiškės prieš pat varžybas – ir tai bus sportininko iššūkis komandoms.

Informacija apie II etapo eigą ir parengtas laidas galite pamatyti Sport1 televizijos paskyroje adresu https://youtube.com/user/SPORT1LT. Projekto vadovas Darius Sarkanas linki  sėkmės tolimesniuose projekto etapuose.

Kūno kultūros mokytojas Paulius Kamarauskas