Lietuvių kalbos pamoka kitoje erdvėje

Paskelbė: , 2023-10-23

Ruduo – nuostabus metas keliauti. Spalio 17 d. lietuvių kalbos pamoka mokiniams, atvykusiems iš Ukrainos ir Sirijos, vyko kitoje erdvėje. Anglų kalbos mokytoja metodininkė Irena Žavoronkova kartu su mokiniais–užsieniečiais keliavo per Pabradės apylinkes, aplankė miesto įsimintinas vietas ir objektus. Mokiniai įtvirtino per lietuvių kalbos pamokas įgytas teorines žinias apie įžymias miesto vietas, pastatus, transportą ir ugdė pažintinę kompetenciją, sužinojo Pabradės miesto istoriją ir vietovardžių kilmę. Bendravimas su mokiniais vyko anglų, rusų ir lietuvių kalbomis. Mokiniai džiaugėsi savo gebėjimais suprasti ir pasakyti kelis trumpus sakinius lietuviškai. Būdami tokioje neformalioje aplinkoje, mokiniai nestokojo entuziazmo, liko sužavėti tiek pamoka, tiek Pabradės miesto išskirtinumu. Iš kitų valstybių atvykę mokiniai, domėdamiesi istorine praeitimi, ugdo pagarbą mūsų praeities kartų kultūriniam, istoriniam palikimui.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Irena Žavoronkova