LAIMĖJIMAI SPORTO SRITYJE

Paskelbė: , 2023-12-10

2023 m. lapkričio mėnesį Pabradės „Ryto“ gimnazijos pradinių ir 5-6 klasių mokiniai praleido fiziškai aktyviai besivaržydami sporto aikštelėse. Itin džiugina pasiekti geri rezultatai, atstovaujant Pabradės „Ryto“ gimnaziją skirtingo amžiaus mokinių kvadrato varžybose. Skelbiame mūsų laimėjimus dalyvaujant Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninių kvadrato varžybose:

Pradinių klasių mokinių komanda iškovojo 3-iąją vietą.

5-6 klasių jungtinė berniukų komanda – 2-ąją vietą .

5-6 klasių jungtinė mergaičių komanda – 1-ąją vietą.

Mergaičių komanda, iškovojusi pirmąją vietą Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninėse kvadrato varžybose, gavo teisę atstovauti rajoną ir gimnaziją zoninėse varžybose, vykusiose Vilniuje. Šiose varžybose mergaitės taip pat pasirodė labai gerai bei laimėjo 2-ąją vietą.

Sveikiname visus mokinius ir jiems padėjusius pasiruošti mokytojus!