ILGALAIKIS LIETUVIŲ KALBOS PROJEKTAS „KURIU KNYGĄ APIE LIETUVĄ“

Paskelbė: , 2022-04-26

Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir 1-4 klasių mokiniai, vykdydami ilgalaikį lietuvių kalbos projektą „Kuriu knygą apie Lietuvą“, kovo mėnesį dalyvavo įvairiose veiklose. Pasitikdami Kovo 11-ąją priešmokyklinukai išmoko atmintinai ir padeklamavo eilėraščius, kuriuos siejo viena tema „Aš labai myliu Lietuvą“. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir 1-4 klasių mokiniai susirinko į akciją „Dainuoju ir šoku Lietuvai“. Projekto dalyviai išbandė savo jėgas dailyraščio konkurse. Visų laukė nemažas iššūkis – taisyklingai, tvarkingai ir be klaidų nurašyti jų amžiaus grupei parinktus tekstus apie Lietuvą. Vaikų piešinių paroda-konkursas „Nupiešiu Lietuvą“ atskleidė jausmus Tėvynei, papasakojo apie mieliausius Lietuvos kampelius. Gražiausiomis spalvomis nutapyti ir nupiešti piešiniai eksponuojami pradinių klasių korpuse. Apibendrinant projekto veiklas buvo sukurta elektroninė knyga „Nėra gražesnės nei vaiko Lietuva“. Kviečiame pavartyti šią knygą ir susipažinti su įdomiausiomis projekto „Kuriu knygą apie Lietuvą“ akimirkomis.

https://read.bookcreator.com/rF75n8PnRugatwcj0Ch4ThRGHgJ3/rT_bnRRHSZaTUlByACOmMA?fbclid=IwAR2YF9vDOi0kQOS4v3HiSXBZZGsGqW0BEydM0OIQASrP58ZR6KQwhsdt-oE