Rudens kroso varžybos

Paskelbė: , 2023-10-06

Spalio 4 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo rajoninėse rudens kroso varžybose, kurios vyko Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos stadione. Suskaičiavus visų gimnazijų 4 vaikinų ir 4 merginų komandų rezultatus, paaiškėjo, kad Pabradės „Ryto“ gimnazijos komanda iškovojo II vietą. Atskirose amžiaus grupėse medaliais buvo apdovanoti prizines vietas laimėję mokiniai. Pirmosios vietos nugalėtojai: Modestas Kulešas, 8b klaės mokinys, Faustas Michniovas, 8a klasės mokinys, Einoras Žavronkovas, IIb gimnazijos klasės mokinys, Karina Burokaitė, IIIa gimnazijos klasės mokinė. Antrosios vietos laimėtojas Liudas Grincevičius, IIIa gimnazijos klasės mokinys, trečiosios vietos – Gabija Užlytė, IV gimnazijos klasės mokinė. Sveikinimai mokiniams ir fizinio ugdymo mokytojus!