Rudens sporto šventė – Europos judumo savaitės renginys

Paskelbė: , 2023-09-23

Rugsėjo 16-22 dienomis Lietuvoje vyko įvairūs Europos judumo savaitės renginiai.

Rugsėjo 22 d. gimnazijoje 1-4 klasių mokiniai susirinko į sporto šventę „Auksinis rudenėlis 2023“. Rudens rytas, džiugindamas savo šiluma, kvietė pradinukus aktyviai leisti laiką, dalyvauti įvairiose fizinėse veiklose. Šventę, skambant smagiai muzikai, mokiniai pradėjo mankšta. Sporto šventės metu vaikai savo jėgas išbandė įvairiose estafetėse, žaidė judriuosius žaidimus, o per pertraukėles galėjo savarankiškai pasirinkti širdžiai mielą fizinę veiklą.

Visos klasės buvo apdovanotos Tautos fondo dovanomis – minkštais futbolo kamuoliais, kuriais saugu ir smagu žaisti per pertraukas, bei padėkos raštais už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje.

Jaunieji sportininkai patyrė daug teigiamų emocijų – diena buvo kupina šypsenų, džiugios nuotaikos.