MOKOMOJI-PAŽINTINĖ KULTŪROS PASO EDUKACIJA „EBRU MENAS. TAPYBA ANT VANDENS“

Paskelbė: , 2023-12-16

2023 m. gruodžio 15 d. pagrindinio ugdymo specialiosios (lavinamosios) klasės, socialinių įgūdžių ugdymo klasės ir 5, 6 klasių mokinių grupė su mokytoja Regina Lavrinovič dalyvavo VŠĮ „ARTOTEKA“ organizuojamoje kultūros paso edukacijoje „Ebru menas. Tapyba ant vandens“. Lankydamiesi kultūros paso edukacijoje, kiekvienas dalyvis susikūrė  A4 formato piešinį. Užsiėmimo metu susipažino su Ebru meno kilme ir istorija, pirmaisiais Ebru menininkais bei jų kūriniais. Taip pat nagrinėjo Ebru santykį su kitais rytų menais. Mokiniai susipažino su spalvomis, išbandė pagrindines Ebru technikas bei elementus. Mokiniai spalvomis išreiškė savo jausmus, fantazijas. Mokinius nustebino jų pačių sukurti piešiniai, tokios pačios struktūros pakartoti antrą kartą yra neįmanoma, o galutinį rezultatą pamatė tik perkėlę paveikslą ant popieriaus. Kiekvienas mokinys, dalyvaudamas šioje edukacijoje, atskleidė save, savo mąstymą, patyrė begalę teigiamų emocijų.