Mes prisimename, kodėl esame laisvi

Paskelbė: , 2024-01-13

Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos 6b klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Danguole Grincevičiene 2023 m. sausio 12 d. dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje ir edukaciniame užsiėmime „Mes prisimename, kodėl esame laisvi. Neužmirštuolės sagės gamyba“,  skirtame Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pamoka vyko bendradarbiaujant su Pabradės miesto biblioteka ir Pabradės miesto kultūros centru. Pamokos metu mokiniai prisiminė 1991 m. Sausio 13-osios tragiškus įvykius, pagamino Laisvės gynėjų dienos simbolį – Neužmirštuolės žiedą. Mokiniai įsisegę vienijantį simbolį, išreiškė pagarbą gynusiems mūsų laisvę ir išsaugojusiems šalies nepriklausomybę.

 Dėkojame Švenčionių r. savivaldybės viešosios bibliotekos Pabradės filialo vedėjai Gražinai Dargytei ir Pabradės miesto kultūros centrui už bendradarbiavimą.

Pabradės „Ryto“ gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Danguolė Grincevičienė