Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto (LSOK) badmintono čempionatas

Paskelbė: , 2024-03-20

2024 m. kovo 20 d. UAB „Intersurgical“ sporto salėje vyko LSOK badmintono čempionatas. Čempionate dalyvavo komandos iš Kybartų „Rasos“ mokyklos, Pabradės „Ryto“ gimnazijos, Kaišiadorių „Šventos Faustinos“ ugdymo centro, Kėdainių socialinės globos namų ir Nijolės Genytės socialinės globos namų.

Po įtemptų badmintono rungtynių džiaugėmės nugalėtojais. Mišrių dvejetų kovoje mūsų gimnazijos komanda iškovojo antrąją vietą. Vyrų dvejetuose trečioji vieta atiteko mišriai Kaišiadorių komandai, kuriai pagelbėjo vienas Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokinys. Badmintono čempionatui Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokinius parengė mokytojas Česlavas Šerėjus. Visi badmintono čempionato dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, medaliais.

LSOK badmintono čempionatas nebūtų įvykęs be rėmėjų. Organizatorių vardu dėkojame UAB „Intersurgical“ administracijai, kuri suteikė salę treniruotėms ir varžyboms, LSOK prezidentui, programų direktoriui, badmintono klubo „Virus“ įkūrėjui ir vadovui Mariui Šlaustui už teisėjavimą, konsultavimą įsigyjant inventorių, treniruočių organizavimą, Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokytojui Pauliui Kamarauskui už teisėjavimą, Leonardui Lipskiui už įamžintas LSOK badmintono čempionato akimirkas.