Kultūros paso edukacija „Kas aš esu?

Paskelbė: , 2023-11-10

2023 m. lapkričio 9 d. 5, 6 klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso, kuris yra Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patvirtinta priemonė mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems tam tikras kultūros ir meno paslaugas, edukacijoje „Kas aš esu?“ Mokiniai mokėsi valdyti emocijas, įveikti kliūtis, tinkamai elgtis sudarytose situacijose. Užsiėmimus vedė poetas, edukatorius, tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas.

Mokiniai vertino, įsijautė ir suprato, kokia svarbi kito žmogaus pagalba žmogui, netekusiam regėjimo ar turinčiam kitą negalią. Jie taip pat vertino savo santykį, emocijas su negalią turinčiu žmogumi. Netradicinės pamokos suteikė mokiniams galimybę įsivertinti savo empatijos lygį, apmąstyti patyrimus ir įgytą patirtį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Kultūros paso priemonės kuratorė, Natalija Alinauskienė