Krepšinio ir tinklinio varžybos

Paskelbė: , 2024-03-14

Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokinių komandos vasario – kovo mėnesį turėjo tikrą krepšinio ir tinklinio varžybų maratoną. Mokiniai dalyvavo rajoninėse ir tarpzoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose ne tik Pabradės „Ryto” gimnazijoje, bet ir išvykose Švenčionyse, Vilniuje, Visagine. Sveikiname berniukus ir mergaites su šiais pasiekimais:

  • I vieta 3×3 rajoninėse merginų krepšinio varžybose
  • III vieta 3×3 zoninėse merginų krepšinio varžybose
  • I vieta Jaunojo pasieniečio būrelių 3×3 vaikinų krepšinio varžybose
  • III vieta Jaunojo pasieniečio būrelių 3×3 merginų krepšinio varžybose
  • III vieta 2007 m. gim. ir jaunesnių vaikinų tinklinio varžybose

Dėkojame gimnazijos partneriui Ignalinos kredito unijai „Kreda“ už paramą įsigyjant naują gimnazijos sportinę aprangą.