Kelionė į Daugpilį

Paskelbė: , 2023-06-19

Gegužės 31 d. 3a, 3b ir 4c klasės mokiniai, lydimi savo mokytojų Olės Kavaliūnienės, Daivos Semaškevičienės, Olgos Lukjanovos bei kelių mamyčių, vyko į mokomąją-pažintinę išvyką į antrą pagal dydį Latvijos miestą – Daugpilį. Pabuvojo Latgalos zoologijos sode, kur dirbtinėse džiunglėse  galėjo stebėti vėžlius, kaimanus, šikšnosparnius, tarantulus, marmozetes ir kitus tropinius gyvūnus.  Daugpilio inovacijų centre dalyvavo edukaciniame užsiėmime, stebėjo  įvairius mokslinius eksperimentus ir patys pabandė juos atlikti. Taip pat apžiūrėjo interaktyvias ekspozicijas apie žmogaus kūną, sveiką mitybą, įvairius fizikinius reiškinius. Grįždami namo užsuko į Zarasus ir grožėjosi puikiais gamtos vaizdais, atsiveriančiais nuo  prie Zaraso ežere esančios apžvalgos aikštelės.