EUROPOS EGZAMINAS 2020

Paskelbė: , 2020-05-14

Pabradės „Ryto“ gimnazijos 26 mokiniai gegužės 8 d. dalyvavo Europos egzamine, skirtame Europos dienai paminėti. Dalyviai pasitikrino savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. Mokiniai jau kelintą savaitę mokosi nuotoliniu būdu, bet noras dalyvauti pirmajame egzamino etape neišblėso. Puikiai atlikti užduotis sekėsi Monikai Ivanauskaitei, Ib gimnazijos klasės mokinei, Modestui Petrauskui, Ib gimnazijos klasės mokiniui, Danieliui Verikui, Ib gimnazijos klasė mokiniui, Violetai Bučinskaitei, III gimnazijos klasės mokinei.

Sveikiname Ugnę Maselytę, III gimnazijos klasės mokinę, geriausiai atlikusią pirmojo etapo užduotis ir patekusią į antrąjį etapą, kuris vyks gegužės 19 d. internetu.

Mokinius dalyvauti konkurse paskatino istorijos mokytoja metodininkė Danguolė Grincevičienė.