Dalyvavome mokymuose „Mažų projektų valdymas ir komunikacija“

Paskelbė: , 2020-01-31

2020 m. sausio 30 d. projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ vyresnioji ambasadorė Zita Čičiurkienė ir jaunesnysis projekto ambasadorius Danielius Verikas, Ib gimnazijos klasės mokinys, vyko į praktinius MEPA mokymus „Mažų projektų valdymas ir komunikacija“, kurie vyko Europos namuose, Vilniuje. Mokomajame seminare dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš 22 Vilniaus apskrities ugdymo įstaigų. Gimnazijų atstovai išklausė Giedriaus Surplio, LR Ministro Pirmininko patarėjo aplinkosaugos ir klimato kaitos klausimais, pranešimo apie žaliąją ekonomiką ir aplinkos apsaugą. Lektorė Živilė Diawara mokė projektų rengimo ir valdymo meno. Įgytos žinios bus taikomos įgyvendinant projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ veiklas mūsų gimnazijoje.