TARPTAUTINĖS TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS

Paskelbė: , 2021-11-18

Lapkričio 16 d. minėjome tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų pilietinės iniciatyvos simboliu pasirinktas „Tolerancijos miestas“.

Priešmokyklinio ugdymo, pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojais koliažo technika kūrė Tolerancijos miestą, kuriame gyvena pakantūs, dori, geranoriški, draugiški žmonės.

Klasės valandėlių metu su mokiniais buvo kalbama apie gimtąjį miestą, apie žmonių tarpusavio santykius, stengtasi išsiaiškinti, ar esame tolerantiški kitam ir kitokiam. Vyresniųjų klasių mokiniai analizavo pavyzdžius iš istorijos, istorinius įvykius.

Visus pokalbius ir diskusijas vainikavo tolerancijos miesto „statybos“. Gimnazijos fojė, koridorius papuošė priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių, 1-4, 5-8, I-IV gimnazijos, specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokinių darbai. Vyresniųjų klasių mokiniai, kurdami Tolerancijos miestą per dailės ir technologijų pamokas, pavaizdavo langus, pro kuriuos žvelgia linksmi, gerai nusiteikę, talentingi, mylintys, užjaučiantys žmonės. Šiame mieste nėra pašaipų, melo, keiksmų, pykčio, prievartos ir patyčių.

Sukūrėme miestą, apie kurį svajojome, kuriame norėtume gyventi.