Robotikos mokyklos įkūrimas ir veiklos plėtojimas

Paskelbė: , 2026-05-06

Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazija įgyvendino švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos II“ 96 veiklą.  Robotikos mokyklai vadovavo mokytoja Olga Lukjanova. Gimnazija, įgyvendindama švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos II“ 21 veiklą, įsigijo robotikos klasei būtinų priemonių (Lego rinkinių, mokymo konstruktorių VEX, 3D spausdintuvą su plastiko gijomis, lazerinio pjovimo ir graviravimo stakles ir kt.) ir baldų rinkinį. Mokiniai buvo labai aktyvūs, tobulino erdvinį mąstymą, naudodamiesi gautomis priemonėmis, sugalvojo nemažai inžinerinių sprendimų.

Švenčionių r. Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos
„Tūkstantmečio mokyklų“ projekto
STEAM koordinatorė
Vilma Oginskienė

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos
#NextGenerationEU lėšomis
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina
Europos socialinio fondo agentūra