Renginys „Lik sveika, žaliaskare!“

Paskelbė: , 2018-01-16

2018 m. sausio 15 d. gimnazijoje vyko Gamtosauginio komiteto narių organizuotas renginys „Lik sveika, žaliaskare!“. Tai baigiamasis akcijos „Kalėdinė eglutė – namų šilumai“, kuri vyko bendradarbiaujant su UAB „Pabradės komunalinis ūkis“, renginys. Akcijos metu gimnazijos Gamtosauginio komiteto nariai skatino mokinius teisingai atsisveikinti su nupuoštomis eglutėmis: atnešti jas į  atliekų bendro naudojimo aikšteles prie daugiabučių namų ir Pabradės „Ryto“ gimnazijos bei tvarkingai palikti eglutes prie specialiais lipdukais pažymėtų vietų. Renginio metu buvo pristatyta ekologų klubo „Žaliuoju taku“ narių atlikta 5-8, I-IIg klasių mokinių apklausa „Ekologiškos šventės“, kurios rezultatai parodė, kad dauguma gimnazijos mokinių per šventes puošė dirbtines eglutes. Lyrikos ir prozos konkurso „Antrasis daikto gyvenimas“  laimėtojai Jurgita Čimbaraitė (IIbg klasė), Daniel Verikas ir Viktorija Kiškauskaitė (7b klasė)  pristatė savo kūrinius. Žiūrovus pradžiugino dainavimo būrelio „DO-RE-MI“ narių atliekamas muzikinis kūrinys „Žiemos pasaka“  ir jaunųjų miško bičiulių būrelio „Alksniai“ narių parengtas linksmas vaidinimas „Lik sveika, žaliaskare!“. Gimnazijos direktorė Laima Markauskienė ir UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ direktorius Andrejus Junda įteikė Padėkas ir prizus konkurso „Ekologiškas eglutės žaisliukas“, fotografijų konkurso „Mūsų augintiniai“ bei lyrikos ir prozos konkurso „Antrasis daikto gyvenimas“ laimėtojams.

Konkurso „Ekologiškas eglutės žaisliukas “  rezultatai

5-7 klasės

Vieta Klasė
I vieta 7a, 7b
II vieta 5a, 6a
III vieta 5b, 6b

8-II g klasės

Vieta Klasė
I vieta Iag, IIbg
II vieta 8,IIag
III vieta Ibg

 

Fotografijų konkurso „Mūsų augintiniai“ rezultatai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Klasė
I vieta Lukas Sveikauskas 4b
I vieta Tauras Jokūbas Grincevičius 7b
II vieta Skaistė Liubartaitė 6a
III vieta Emilija Šimkutė 8

 

Lyrikos ir prozos konkurso „Antrasis daikto gyvenimas“  rezultatai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Klasė
I vieta Jurgita Čimbaraitė IIbg
II vieta Daniel Verikas 7b
III vieta Viktorija Kiškauskaitė 7b