PROJEKTAS „VAIKŲ VELYKĖLĖS“

Paskelbė: , 2021-03-31

2021 m. kovo 5d.-balandžio 30d. pagrindinio ugdymo specialiosios (lavinamosios) klasės ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame virtualiame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų kūrybinių darbų projekte-parodoje „Vaikų Velykėlės“. Pasiruošimas vyko keliais etapais. Mokytojai Regina Lavrinovič, Česlavas Šerėjus priminė mokiniams Velykų papročius, kiaušinių marginimo tradicijas, aptarė numatomą veiklą. Mokiniai atsakingai ruošėsi parodai, rinko samanas, įvairių medžių šakeles, riešutų kevalus, šiaudus. Iš minėtų gamtinių medžiagų kūrė margutį – pagrindinį Velykų akcentą, sudėliojo šventinę kompoziciją. Vyresni ugdytiniai mokėsi naujo dekoravimo būdo – kiaušinį apvelti vilna. Ši veikla suteikė daug džiaugsmo. Įsikūrusiose kūrybinėse dirbtuvėlėse vyravo šventinė nuotaika, nuoširdus bendravimas.