Projektas „Nuo sėklos iki žiedo“

Paskelbė: , 2022-05-27

2b ir 4b klasių mokiniai vykdė ilgalaikį projektą „Nuo sėklos iki žiedo“, kuris prasidėjo dar vasario mėnesį. Pirmame etape buvo pasėtos serenčių sėklos. Mokiniai jas laistė, fiksavo kada šios išdygo, kada pasirodė pirmieji žiedai. Kovo mėnesį mažus daigelius persodino į vazonėlius ir jau kiekvienas prižiūrėjo individualiai. Vaikai labai stengėsi pražydinti savo auginamus serenčius iki pirmojo gegužės sekmadienio – Motinos dienos. Padovanoję po tris savo išaugintas ir išpuoselėtas gėlytes mamytėms, kitas gėles augino klasėje ant palangių toliau. Ir štai gegužės pabaigoje, kai sinoptikai pagaliau nudžiugino geromis žiniomis apie atšilusius orus, visos jau pražydusios ir paūgėjusios gėlės buvo pasodintos prie gimnazijos esančiame gėlyne. Gėlės džiugins akį ir savo žiedais puoš gimnazijos kiemą visą vasarą!