Pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“ dalyvauja ir ikimokyklinio ugdymo grupių mokytojai su vaikučiais

Paskelbė: , 2021-01-13

Lietuva mini Sausio 13-osios 30-metį. Laisvė, kurią šiandien turime, iškovota tūkstančių žmonių pasiaukojimu beginkliams stojus prieš riaumojančią galingą karinę techniką prie televizijos bokšto, spaudos rūmų, malda prie tuometinės Aukščiausiosios Tarybos. Laisvė pareikalavo ir aukų… Kad šiandien mes turėtume valstybę, kalbą, kad turėtume galimybę pažinti ir keliauti po platųjį pasaulį, kad turėtume žodžio laisvę, kad turėtume galimybę nevaržomi kurti savo ateitį. Kiekvienas iš mūsų esame Lietuvos kūrėjai. Tik nuo mūsų priklausys, kokia bus mūsų valstybė Lietuva. Linkiu visiems prasmingos Sausio 13-osios, Laisvės gynėjų dienos. Tegul tų dienų istorija bus gyva kiekvieno atminty ir širdy, kad suvoktume, kaip gera gyventi Laisvėje.

L. e. direktoriaus pareigas Laima Markauskienė