Paskutinio skambučio šventės aidai

Paskelbė: , 2024-05-31

Gegužės 29 d. Pabradės „Ryto“ gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis 64 -tai gimnazijos abiturientų laidai. Paskutinio skambučio proga gimnazistus sveikino ir kuo didžiausios sėkmės laikant brandos egzaminus linkėjo Pabradės Švenčiausiosios Mergelės Marijos, Šeimos karalienės, parapijos klebonas , filosofijos mokslų daktarą Vladimiras Solovej , Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, Gimnazijos tarybos pirmininkas Gintaras Vigelis. Gimnazijos direktorė Laima Markauskienė įteikė abiturientams padėkas ir linkėjo būti drąsiems gyvenimo kelyje. Gimnazijos mokiniai paruošė šventę savo vyresniesiems draugams. Skambėjo dainos ir žodžiai, muzika, pirmųjų mokytojų ir klasės vadovų linkėjimai. Abiturientai perdavė simbolinį gimnazijos raktą III gimnazijos klasės mokiniams, dėkojo tėveliams ir mokytojams už kantrybę ir rūpestį. Šventinis renginys salėje baigėsi nuskambėjus paskutiniam skambučiui, o gimnazijos sode liko rūpestingai pasodinta 64 – tos abiturientų laidos obelis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Natalija Alinauskienė