Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Paskelbė: , 2024-05-25

Smagiausia tėvelių profesija, aptarta su vaikais, – kario profesija, kurią jie įsimins ilgam. Penktadienį, gegužės 24-ą dieną, Lietuvoje minint partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, į svečius pas ikimokyklinio amžiaus „Pelėdžiukų“ grupės vaikučius atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-sios rinktinės 808-os kuopos vyr. eilinė Renata Budrevičienė, Danieliaus mama. Grupėje ji supažindino vaikus su kario profesija. Papasakojo, ko reikia, kad taptum kariu, kaip atrodo kario apranga, parodė, kas slepiasi didžiulėje kuprinėje, kokie daiktai būtini kariui. Lauke vaikai lenktyniavo, slėpėsi kareiviškoje palapinėje, suposi hamaku, gėrė vandenį iš kareiviškos gertuvės, kuris pasirodė daug skanesnis, ragavo tikro kareiviško maisto ir net patys gamino kareivišką košę. Buvo maloniai nustebinti dovana. Nuoširdžiai dėkojame mamytei už tokią įdomią edukaciją vaikams.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Miroslava Oklinskienė