PAMINĖTA TARPTAUTINĖ ANTIKORUPCIJOS DIENA

Paskelbė: , 2020-12-10

Gruodžio 9 d. 8, I – III gimnazijos klasių mokiniai, mokytojai, bendradarbiaudami su „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ (Transparency international Lietuvos skyriaus) bendruomene,  jungėsi prie interaktyvaus užsiėmimo su Jurgiu Didžiuliu paminėti Tarptautinę antikorupcijos dieną. Jurgis Didžiulis mokė atpažinti korupcijos apraiškas artimoje aplinkoje, prašė pateikti korupcijos pavyzdžių iš savo gyvenimo. Dainų ir muzikos autorius, atlikėjas, aktyvus visuomenės veikėjas stengėsi įtraukti kiekvieną dalyvį į bendrą veiklą, mokė bendradarbiavimo gebėjimų subtilybių, akcentavo pasitikėjimo savimi ir saugumo svarbą. Jurgis Didžiulis pabrėžė, kad mes esame stiprūs tik tuomet, kai esame kartu, kai pasitikime vienas kitu. Raminta Vinčiūnaitė, III gimnazijos klasės mokinė pastebėjo: „Susitikimas su Jurgiu Didžiuliu buvo labai linksmas, nuotaikingas bei informatyvus. Smagiai ir turiningai praleidome laiką, išreiškėme savo mintis apie korupciją, kuri pasireiškia mūsų kasdienybėje. Užsiėmimo metu daug judėjome ir dainavome, tai padėjo mums šiek tiek atsipalaiduoti ir įgyti pasitikėjimo savimi“. Tos pačios klasės mokinė Erika Stepaniukaitė pasidalino savo mintimis: „Dalyvavimas Jurgio Didžiulio užsiėmime suteikė daug teigiamų emocijų. Buvo labai linksma kartu su visais už ekranų pajudėti muzikos ritmu, atsipalaiduoti ir trumpai akimirkai pamiršti visus rūpesčius“.