„Nykštukų“ grupės išleistuvės

Paskelbė: , 2022-05-27
Gegužės 26 d. vyko „Nykštukų“ grupės išleistuvės.
Rodos visai neseniai sugužėjo mažyliai trimečiai į ikimokyklinio ugdymo ,,Nykštukų“ grupę. Tokie nedrąsūs, mamyčių ir tėvelių lydimi. Greitai praskriejo laikas, nuplasnojo trys metai į tolį. Mažyliai užaugo…
Šiandieną skamba išleistuvių muzika. Į salę susirinko devyniolika „Nykštukų“. Salėje linksmai skambėjo dainelės apie nerūpestingą vaikystę, apie atsisveikinimą su auklėtojomis ir draugais, o deklamuojamas eilėraštis mamytei ir tėveliui kaip padėka už meilę ir rūpestį.
Nuostabios akimirkos ir šiluma užlieja, kai matai išsipuošusius vaikučius su tėvais išleistuvių dieną. Kiek jaudulio ir artumo toje akimirkoje. Vaikai taip pat turėjo galimybę padūkti su Kake Make ir Mike…
Oficialioji dalis užbaigiama diplomo įteikimu. Tai – pirmas ir svarbus dokumentas vaiko gyvenime. Šis dokumentas patvirtina, kad ugdytiniai turtingi žiniomis ir turi teisę žengti kitą, svarbų jų gyvenime žingsnį – į mokslo ir žinių šalį – į priešmokyklinę grupę.
Gero skrydžio…
Beata Zajankovskienė, Danutė Lovkis, Lucija Gruzdienė