Nuotolinė pilietiškumo pamoka su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene

Paskelbė: , 2020-12-21

Gruodžio 21 d. 8a klasės mokiniai kartu su klasės vadovu Miroslavu Vitkovskiu dalyvavo Valstybės pažinimo centro prie Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos organizuojamoje nuotolinėje edukacijoje. Užsiėmimą vedė Valstybės pažinimo centro edukatorius Mantas Kuizinas. Mokiniai žiūrėjo filmą apie pilietiškumo ugdymą, aktyviai diskutavo apie valstybės piliečių pareigas ir teises, sužinojo kaip piliečiai gali dalyvauti valstybės kūrime, aptarė pilietinių akcijų reikšmę. Antroje edukacijos dalyje mokiniai turėjo galimybę bendrauti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Diana Nausėdienė atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus. Pirmoji šalies ponia palinkėjo visai Pabradės „Ryto“ gimnazijos bendruomenei ramių, atsakingų ir gražių Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų.