Meninis kūrybinis bendradarbiavimo projektas „Kalėdų belaukiant“

Paskelbė: , 2020-12-08

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms –  šventoms Kalėdoms, kai susitikimus su artimaisiais ir draugais tenka riboti, o artumo ir šilumos norisi kiekvienam, priešmokyklinių grupių ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai nusprendė susiburti bendram projektui ir jaukiai bei šventiškai papuošti gimnazijos erdves.

Pradinių klasių korpuso 1 aukšto koridoriuje nuo pirmų gruodžio dienų puošnūs besmegeniai švenčia savo Kalėdas ir džiaugiasi žiema! Juos kūrė priešmokyklinių grupių ugdytiniai ir 2c, 3c klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis L. Ivanauskiene, V. Ivčakoviene,  O. Lukjanova R. Leleikiene.

2 aukšto koridoriuje „pakvipo“ meduoliais, kuriuos kirpo ir dekoravo 2a, 3a, 3b ir 4a klasių mokiniai bei jų mokytojos R. Markinienė, A. Šekštelienė, E. Verikienė, R. Martinkėnienė.

3 aukšte švenčių laukimo nuotaiką sukūrė 1a, 1b, 2b, 4a klasių mokinių ir jų mokytojų O. Kavaliūnienės, D. Semaškevičienės, E. Gerojimienės, D. Godliaukienės kūrybiniai darbai.

Įgyvendinus meninį kūrybinį bendradarbiavimo projektą „Kalėdų belaukiant“ pasipuošė ne tik mokyklos erdvės, pradidėjo tikras Kalėdų laukimas!