Medelių sodinimo akcija
Paskelbė: M.V. , 2026-04-30Balandžio 29 d. Pabradės „Ryto“ gimnazijos ekologų klubo „Žaliuoju taku“ nariai dalyvavo medelių sodinimo akcijoje. Pabradės girininkijos miškininkai mokinius aprūpino sodinukais, įrankiais bei apmokė taisyklingos sodinimo technikos. Pasodinę visus paruoštus medelius, mokiniai šiek tiek pavargę, bet laimingi, susibūrė prie vaišių stalo gamtoje.
Ekologų klubo vadovė Laima Misevičienė




















