Kūrybinis konstravimo konkursas „Fantastiniai kosmoso gyventojai“

Paskelbė: , 2019-02-01

2019 m. sausio 31-vasario 1 dienomis priešmokyklinių grupių ugdytiniai aktyviai ir entuziastingai konstravo bei dalyvavo kūrybinio konstravimo konkurse „Fantastiniai kosmoso gyventojai“. Ne vieną savaitę prieš konkursą mankštinę protą ir pirštelius, konstravę įvairiausius žvėrelius, paukštelius, baldelius ir pan., šį kartą gavo užduotį pasitelkti lakią vaizduotę ir kurti fantastinius kosmoso gyventojus. Konkurso tikslas – plėsti erdvinį suvokimą, skatinti vaizduotę ir kūrybiškumą, džiaugtis kūrybos procesu, geranoriškai vertinti kitų vaikų kūrybą.

Iš viso konkurse dalyvavo 43 kūrybiniai statiniai. Pirmokai, jų mokytojai ir patys priešmokyklinukai buvo ta komisija, kuri savo balsais išrinko kūrybiškiausius, fantastiškiausius, labiausiai patikusius darbus. Devyni priešmokyklinukai, surinkę daugiausiai balsų, buvo apdovanoti diplomais, padėkomis ir kitomis dovanėlėmis. Visi konkurso dalyviai gavo skatinančius prizus.