Konkursas „Kuriu žiemužės pasaką“

Paskelbė: , 2020-12-21

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų integruotame virtualiame anglų kalbos bei dailės ir technologijų konkurse „Kuriu žiemužės pasaką“, kurį organizavo VšĮ „Saulės“ privati gimnazija.

2-4 mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Irena Žavoronkova perskaitė ir išnagrinėjo Kalėdų pasakas „A Christmas Dream“ („Kalėdų svajonė“) ir „The Little Girl and the Winter Whirlwinds“ („Maža mergaitė ir žiemos vėjai“), o per dailės pamokas, talkinant klasių mokytojoms, jas iliustravo. Atrinkti geriausi darbai elektroniniu paštu buvo išsiųsti konkurso organizatorei.

Dalyvaudami šiame konkurse mokiniai tobulino anglų kalbos skaitymo ir teksto supratimo gebėjimus, atskleidė savo kūrybinius gebėjimus, ugdė kūrybiškumą, vaizduotę.

Kviečiame pasigrožėti mūsų gimnazijos mokinių kūriniais  ir apsilankyti konkurso „Kuriu žiemužės pasaką“ virtualioje parodoje https://www.youtube.com/watch?v=8nf7tkzOe9M

Anglų kalbos mokytoja Irena Žavoronkova