IŠRADINGAI ŠVENTĖME LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

Paskelbė: , 2020-02-14

Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokiniai šventė kitaip. Pradinių klasių mokiniai, lavinamųjų klasių mokiniai, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai surengė akciją „Mano širdelė Tau, Lietuva!“. Akcijos dalyviai, prisiminę svarbiausias Lietuvos valstybės istorijos datas, kartu šoko ir dainavo. Akciją organizavo pradinių klasių mokytojai, šokio ir muzikos mokytojai, priešmokyklinio ugdymo pedagogai. 5–8, I–II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime „Laisvės keliu“, kurį organizavo Mokinių taryba, istorijos mokytojai. Šventinio laikotarpio pradžią paženklino ant gimnazijos fasadinio pastato iškabinta Trispalvė, kuri matoma visoje apylinkėje.

L.e. direktoriaus pareigas einanti Laima Markauskienė dalyvius pasveikino su Valstybės atkūrimo diena ir palinkėjo mokiniams gražios šventės, sėkmės, puikaus komandinio žaidimo ir laimėjimų. Nugalėtojais tapo IIa gimnazijos klasės mokinių komanda. Puikiai pasirodė ir jauniausieji – 5a klasės jaunieji istorikai. Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti prizais. Mokiniai nuoširdžiai džiaugėsi, dalinosi įspūdžiais, aptarinėjo žaidimo akimirkas.