Įdomi istorijos pamoka su Nepriklausomybės Akto signataru Česlovu Juršėnu

Paskelbė: , 2020-03-04

Kovo 3 d. gimnazijoje viešėjo Lietuvos visuomenės ir politikos veikėjas, Nepriklausomybės Akto signataras, žurnalistas Česlovas Juršėnas. Susitikimą su Akto signataru organizavo mūsų gimnazijos buvęs mokinys Stasys Vaiciukevičius.

Gerbiamas svečias susirinkusiems priminė ilgą Lietuvos kelią siekiant Nepriklausomybės, atskleidė įdomius faktus, kurių nerasime šių dienų spaudoje. Susitikimo metu daugiausia kalbėta apie 1990 metų įvykius, pasakota apie istorinius Sąjūdžio momentus, dalintasi asmeninėmis įžvalgomis bei prisiminimais apie ano meto aktualijas.

Mokiniai svečiui pateikė nemažai įvairių klausimų, į kuriuos jis atsakinėjo labai nuoširdžiai kartais su humoro gaidele. L.e. direktoriaus pareigas Laima Markauskienė dėkojo Nepriklausomybės Akto signatarui Česlovui Juršėnui už įdomią istorinę pamoką, jaukų bendravimą ir gimnazijos bibliotekai padovanotas knygas.