Gimnazijos mažiausieji – jubiliejinio „Lietuvos mažųjų žaidynių“ sezono dalyviai

Paskelbė: , 2024-06-20

Jau ne vienerius metus Pabradės „Ryto“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai dalyvauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) vykdomame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“(LTMŽ).  Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, o kuruoja Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos prezidentė, trenerė Audronė Vizbarienė. Šie projekto metai ypatingi, nes švenčiamas jubiliejinis – 10-asis – „Lietuvos mažųjų žaidynių“ sezonas!

Respublikinis LTMŽ projektas buvo vykdomas trimis etapais, vaikams suteikė daug džiaugsmo, skatino išbandyti naujas, fiziškai aktyvias veiklas ir skiepijo olimpines vertybes.

Kviečiame pasidžiaugti projekto vykdymo akimirkomis video medžiagoje, kurią parengė projekto koordinatorės įstaigoje Lijana Ivanauskienė ir Olga Lukjanova.