Edukacijos renginys 5-7 klasių mokiniams „Valstybė – tai aš“

Paskelbė: , 2021-06-23

Birželio 23 dieną Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos 5-7 klasių  mokiniai dalyvavo edukacijos užsiėmime „Valstybė – tai aš“.  Edukacijos metu buvo pristatoma mokslą, meną ir šiuolaikines technologijas sujungusi Tautiškos giesmės“ instaliacija, susidedanti iš Lietuvos Respublikos himno, išreikšto pirmą kartą pasaulio istorijoje nuausta garso analizės juosta bei lazerio iliuminacija, darniai susiliejanti į garso, vaizdo bei judesio sinchroninę sistemą. Edukacijas vedantis poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas, baigęs skulptūros, fizikos, lietuvių filologijos, literatūrologijos, kultūros vadybos ir politikos studijas, taip pat kuriantis, organizuojantis ir kuruojantis įvairius kultūros ir meno bei neformaliojo švietimo projektus, vien su „Tautiškos giesmės“ instaliacijos edukacinėmis programomis supažindinęs daugiau nei 20 tūkstančių vaikų.