PASKUTINĖ MOKSLO METŲ PAMOKA

Paskelbė: , 2021-06-23

Pasinaudodami Kultūros paso siūlomų paslaugų galimybe, mokslo metų pabaigą organizavome kviesdami mokinius dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Valstybė – tai aš“. Birželio 15–18 d. 1–4, 5–7 klasių mokiniai, kurie ugdomi nuotoliniu būdu, dalyvavo virtualiuose susitikimuose, o paskutinę mokslo metų dieną, Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos 1–4, 5–7  klasių  mokiniams, besimokantiems kontaktiniu būdu, užsiėmimai vyko gimnazijos aktų salėje. Edukacijos metu buvo pristatoma mokslą, meną ir šiuolaikines technologijas sujungusi Tautiškos giesmės instaliacija, susidedanti iš Lietuvos Respublikos himno, išreikšto pirmą kartą pasaulio istorijoje nuausta garso analizės juosta bei lazerio iliuminacija, darniai susiliejanti į garso, vaizdo bei judesio sinchroninę sistemą. Edukacijas vedantis poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas, baigęs skulptūros, fizikos, lietuvių filologijos, literatūrologijos, kultūros vadybos ir politikos studijas, taip pat kuriantis, organizuojantis ir kuruojantis įvairius kultūros ir meno bei neformaliojo švietimo projektus, vien su „Tautiškos giesmės“ instaliacijos edukacinėmis programomis supažindinęs daugiau nei 20 tūkstančių vaikų.