Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos ceremonija

Paskelbė: , 2019-06-20

2019 m.  birželio 19 d. Vilniuje, Pirklių klube, įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu Jungtinės Karalystės ambasadorė Ms Claire Lawrence ir Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė įteikė bronzos lygio ženklelius bei tarptautinius sertifikatus penkioms Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos DofE programos dalyvėms: Ievai Belevičiūtei (IIg), Aistei Daujotaitei (IIg), Monikai Fišer (IIg), Gitanai Židikovai (IIg) ir Gabrielei Pozlevičiūtei (IIIag).

Siekdamos joms pačioms asmeniškai prasmingų bei įdomių tikslų, dalyvės skyrė ne mažiau kaip pusmetį aktyviai fizinei veiklai (bėgiojo, žaidė tenisą, važiavo dviračiais), naujo ar jau turimo įgūdžio lavinimui (piešė, grojo, skaitė, mokėsi užsienio kalbų), aktyviai savanoriavo (organizavo renginius, talkino Pabradės miesto Kultūros centro bei Pabradės miesto bibliotekos darbuotojams), dalyvavo žygiuose gamtoje.

Dalyves ženklelių link lydėjo DofE progrmos vadovė Laima Mikulėnienė ir DofE programos žygio vadovas Paulius Kamarauskas.