Dofe programos dalyviams įteikti sidabro ir bronzos lygio ženkleliai

Paskelbė: , 2021-08-25

2021 m. rugpjūčio 24 d. Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė, Jungtinės Karalystės gynybos atašė Lietuvoje Steve Gleisinger ir DofE programos vadovė Lietuvoje Viktorija Kalaimaitė įteikė devyniems mūsų gimnazijos mokiniams, sėkmingai baigusiems “The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE)“ programą, sidabro ir bronzos lygio ženklelius bei tarptautinius sertifikatus. Sidabro lygio ženkleliais apdovanoti: Ugnė Kerulytė (IIag), Viktorija Varnaitė (IIbg), Tauras Jokūbas Grincevičius (IIbg), Emilija Silickaitė (IIbg) ir Daniel Verikas (IIbg).  Bronzos lygio ženkleliai įteikti: Alinai Lukjanovai (Iag), Gabijai Užlytei (Iag), Skaiste Liubartaitei (Iag) ir Viktorijai Trofimovai (II bg). Šie mokiniai siekė aktyvios veiklos, įgūdžių, savanorystės išsikeltų asmeninio tobulėjimo tikslų, sėkmingai įveikė kvalifikacinius žygius.

Ženklelių link mokinius lydėjo DofE programos gimnazijoje vadovė Laima Mikulėnienė ir  DofE žygio gimnazijoje vadovas  Paulius Kamarauskas.