Dalyvavome Ukmergės regioninėje mokomųjų mokinių bendrovių eXpo

Paskelbė: , 2023-05-14

Balandžio 27 d. trys Pabradės „Ryto” gimnazijos mokomosios mokinių bendrovės dalyvavo Ukmergės regioninėje mokomųjų mokinių bendrovių eXpo. Jaunoji bendrovė „Tenderness“ gamina ir parduoda rankų darbo muiliukus. Bendrovę įkūrė IIag klasės mokinės Karolina Albina Reinertaitė, Agnė Čepulytė ir Karina Burakaitė. Jaunoji bendrovė „Saldukas“ gerai žinoma gimnazijoje. IIag klasės mokinės Justina Undraitytė, Milena Gribianskaja, Justė Perveneckaitė, Silvija Bučinskaitė, Viktorija Radevičiūtė, Justina Dušauskaitė ir Marija Rokickytė kepa sausainius ir kitus skanėstus ir prekiauja gimnazijoje pertraukų ir renginių metu. Jaunoji bendrovė „Moon spirit” gamina bei parduoda rankų darbo žvakes. Bendrovėje dirba IIIg klasės mokiniai Neilandas Tupkauskas, Deividas Švilpa, Olegas Masevičius, Kamilė Rimkutė, Jonas Povilas Navarauskas, Evelina Solovij, Emilija Krivickaitė ir Inga Gailiūnaitė. Visų minėtų bendrovių nariai, dalyvaudami regioninėje mokomųjų mokinių bendrovių eXpo, pristatė savo verslo idėjas, bendravo su verslininkais, bendraamžiais, prekiavo savo gaminiais.