Dalyvaujame konkurse „Darnios mokyklos Kalėdos“

Paskelbė: , 2020-12-23

Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos bendruomenė jau antrus metus dalyvauja programoje „Darni mokykla“. Ši programa skatina jaunus žmones imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei pristatyti kitiems tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus, pasirinkimus.

Programos „Darni mokykla“ veiklas gimnazijoje įgyvendina ekologų klubo „Žaliuoju taku“ nariai (vadovė Z.Čičiurkienė) ir Darnaus vystymosi ambasadorių programos dalyviai: IIag klasės mokinė Ugnė Kerulytė, IIbg klasės mokiniai Danielius Verikas ir Tauras Jokūbas Grincevičius. Šių programų dalyviai kvietė gimnazijos bendruomenę švęsti artėjančias šventes kuriant ekologiškas dekoracijas. Gruodžio mėnesį technologijų mokytoja Janina Žeromskaja kartu su mokiniais per nuotolines technologijų pamokas kūrė meninius darbus iš antrinių medžiagų. 5-7 klasių mokiniai darė nykštukus ir angeliukus. 8 klasių mokiniai mokėsi popieriaus sukimo,  klijavimo, kartono pjovimo technologijų, kurių pagalba kūrė eglutes. I-IIg klasių mokinės sukūrė angelus, naudodamos makrame (pinikų) bei popieriaus sukimo technikas.

Dalinamės mokinių darbų nuotraukomis ir linkime visiems jaukių, šiltų ir gražių švenčių!