Sportas

Šios kategorijos įrašai:

 
Paskelbė: , 2026-02-15

II vietos laimėjimas slidinėjimo varžybose

Andzej Varno, IIa gimnazijos klasės mokinys, Lietuvos specialiosios olimpiados rinktinės narys, dalyvaudamas Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto 2026 m. slidinėjimo ir sniegbridžių čempionato lygumų slidinėjimo varžybose, 500 m rungtyje užėmė antrąją vietą. Mokinį treniruoja socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokytojas Česlavas Šerėjus. Lietuvos specialiosios olimpiados rinktinės 30 dalyvių iš Radviliškio, Kazlų Rudos, Ukmergės ir kitų Lietuvos vietovių sportuoja   Ignalinos žiemos sporto centre ir atsakingai ruošiasi Europos slidinėjimo čempionatui.

Paskelbė: , 2026-02-15

Pasiruošimas Europos specialiosios olimpiados varžyboms

Ignalinos žiemos sporto centre intensyviai sportuoja Lietuvos specialiosios olimpiados rinktinė, kurios narys yra Ia gimnazijos klasės mokinys Andžej Varno. Mokinį treniruoja socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokytojas Česlavas Šerėjus. Linkime mokiniui sėkmingo pasiruošimo, stiprybės ir atkaklumo atstovaujant mūsų šaliai tarptautinėje arenoje.

Paskelbė: , 2026-02-12

Jaunojo pasieniečio būrelių 3×3 krepšinio varžybos

Vasario 11 d. Ignalinoje vyko Jaunojo pasieniečio būrelių 3×3 krepšinio varžybos. Mūsų gimnazijos mergaičių krepšinio komanda iškovojo I vietą, berniukų komanda – III vietą. Sveikiname mokinius!

Paskelbė: , 2025-11-21

Gimnazijos mergaičių komanda – zoninių kvadrato varžybų nugalėtoja

Pabradės „Ryto“ gimnazijos mergaičių komanda – tikros šaunuolės! 🎉
Prieš savaitę iškovota 1-oji vieta Lietuvos mokyklų žaidinių rajoninėse kvadrato varžybose, o šiandien laimėtos ir zoninės kvadrato varžybos Utenoje. 🥇💪

Utenos DSC nuotrauka

Paskelbė: , 2025-09-20

„Smagiai judu – draugų surandu!“

Tokiu šūkiu rugsėjo 19 d. prasidėjo priešmokyklinių grupių ugdytinių sporto šventė. Vaikai žaidė judriuosius žaidimus, rungėsi estafetėse, bendradarbiavo komandiniuose žaidimuose ir džiaugėsi vieni su kitais susitikę bendroje veikloje. Du krepšeliai su vaisias ir uogomis buvo puiki dovana atgauti jėgas po smagios pramogos.

Po šventės nuskambėjęs klausimas „Kada vėl taip sportuosime?“ tik patvirtino, kaip svarbu ir smagu vaikams patirti judėjimo džiaugsmą!

Paskelbė: , 2025-09-11

Tradicinis bėgimas

Rugsėjo 7 d. Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokiniai dalyvavo Švenčionių rajono sporto centro organizuotame tradiciniame bėgime Švenčionėlių gatvėmis. Džiugu, kad mokiniai noriai dalyvauja masiniuose renginiuose, supranta fizinio aktyvumo naudą ir renkasi aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą. Sveikiname gimnazijos mokinius sėkmingai įveikus skirtingo nuotolio distancijas bei prizininkus su iškovotais medaliais.

Paskelbė: , 2025-06-03

Pabradės „Ryto“ gimnazijos ikimokyklinukai – Lietuvos mažųjų žaidynių finalinio etapo dalyviai

Pabradės „Ryto“ gimnazijos LTMŽ dalyviai (12 ikimokyklinio ir 2 priešmokyklinio ugdymo grupės) su mokytojomis pirmojo žaidynių etapo metu išbandė aštuonis skirtingus virtualius animuotus  fizinio aktyvumo užsiėmimus. Su skirtingais treneriais vaikai sportavo povandeniniame pasaulyje, snieguotuose kalnuose, fermoje, pievoje, miške, debesyse ir net džiunglėse – kiekviena aplinka buvo tikra nuotykių erdvė. Užsiėmimai ne tik skatino vaikus judėti, bet ir ugdė kūrybiškumą, plėtojo fantaziją, mintimis perkeldami juos į gausybę netradicinių aplinkų.

Balandžio 18 d., drauge su kūno kultūros mokytojais Pauliumi Kamarausku  ir Genadijumi Kozlovskij, organizavome projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2025“ festivalį įstaigoje. Visi mažieji sportininkai noriai varžėsi įvairiose rungtyse, stengėsi kuo greičiau ir geriau jas įveikti. Kol vieni aktyviai sportavo, kiti buvo palaikymo komandos nariai. Didelė lauko erdvė virto tikra triukšminga sporto arena, kurioje aidėjo ne tik vaikų, bet ir pedagogų, įsiliejusių į šį šurmulį, kupini emocijų, balsai. Užduočių įvairumas ir priemonių gausa neleido vaikams nuobodžiauti. Festivalį vainikavo  sportininkams įteikti diplomai.

Sekmadienį, gegužės 18 dieną, Vilniaus NBA krepšinio salėje vyko šio sezono antrasis Lietuvos mažųjų žaidynių didysis festivalis. Iš 460 ikimokyklinio ugdymo įstaigų, šiemet dalyvaujančių LTMŽ projekte, burtų keliu į finalą pateko ir mūsų komanda, sudaryta iš „Pelėdžiukų“ ir „Drugelių“ gr. vaikų bei 2 pedagogų. Sėkmės dalyviams linkėjo ir skambant triukšmingiems plojimams surengė improvizuotą šou Paryžiaus olimpinių žaidynių sidabro laimėtoja breiko šokėja Dominika Banevič. Renginio  metu vaikai išbandė 10 smagių, atskirų sporto šakų ypatumus atskleidžiančių užduočių ir parodė projekto metu įgytus fizinius gebėjimus. Mūsų mažieji sportininkai, palaikomi tėvelių, demonstravo savo ryžtą, energiją ir meilę judėjimui. Festivalio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti „Neodenta“ įsteigtais prizais bei kvietimu  klasei išbandyti unikalią pramogų areną „360 Arena“, kuriuo sėkmingai gegužės 30 dieną pasinaudojome.

Projekto koordinatorės įstaigoje Beata Zajankovskienė ir Miroslava Oklinskienė

Paskelbė: , 2025-05-16

Tradicinė sporto šventė „Aš, tėtis ir mama – sportuojanti šeima“

Gegužės 15-osios vakarą, minint Tarptautinę šeimos dieną, į tradicinę sporto šventę „Aš, tėtis ir mama – sportuojanti šeima“ gimnazijos sporto salėje susirinko  gausus priešmokyklinukų, pradinių klasių mokinių, mamyčių ir tėvelių, brolių ir sesių būrys. Visas susirinkusias šeimas pasveikino gimnazijos direktorė Laima Markauskienė. Šventė prasidėjo priešmokyklinukų mankšta, per pertraukas tarp estafečių pradinukai šoko pačių paruoštus sportinius šokius. Visi šventės dalyviai praleido vakarą drauge, smagios estafetės skatino bendrystę, dovanojo džiugias akimirkas ir puikią nuotaiką.

Paskelbė: , 2025-03-24

Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų ir merginų tinklinio varžybos

Kovo 19 ir 20 dienomis Pabradės „Ryto“ gimnazijoje vyko 2024-2025 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų ir merginų tinklinio varžybos. Pabradės „Ryto“ gimnazijos vaikinų komanda (N. Visockas, D. Radevičius, D. Ivanauskas, T. Strach, A. Baltruševič, K. Švilpa, T. Valukonis) iškovojo III vietą. Gimnazijos merginų komanda (I. Michailovaitė, V. Keršulytė, A. Gaidamovičiūtė, B. Andrukianec, K. Jurgelianec, M. Pervenis, J. Bulyčeva) taip pat iškovojo III vietą. Šaunuoliai mokiniai!

Paskelbė: , 2025-03-15

Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų 3×3 krepšinio zoninės varžybos

Kovo 14 d. Utenos daugiafunkciniame sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų 3×3 krepšinio zoninės varžybos. Dėl kelialapio į tolimesnį etapą varžėsi ir Pabradės „Ryto“ gimnazijos merginų komanda, kuriai atstovavo Beata Andrukianec, Evelina Osinska, Eva Rakovska, Smiltė Kamarauskaitė. Gimnazijos merginų komanda šiose varžybose iškovojo II vietą ir teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose.