BAIGIAMASIS DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO RENGINYS

Paskelbė: , 2020-12-09

Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamasis biudžetas sulaukė didelio susidomėjimo. Mokiniai, įsijautę į gimnazijos aplinkos kūrėjo vaidmenį, sukūrė nemažai idėjų. Mokinių sumanymai buvo orientuoti į poilsio ir laisvalaikio organizavimą. Gruodžio 8 dieną didesnė dalis gimnazijos bendruomenės (5-8, I-III gimnazijos klasių mokiniai, mokytojai), prisijungusi prie Zoom platformos, klausėsi mokinių idėjų pristatymų. 8, I-III gimnazijos klasių mokiniai kūrybingai pateikė 7 pasiūlymus: įrengti suoliukus koridoriuose, suoliukus lauke, lauko tinklinio aikštelę, poilsio kambarį, poilsio zoną ,,Mūsų rytas“, pasirūpinti saugia mokykla, organizuoti šokių vakarus „Šokime drauge“. Kiekviena idėja pasižymėjo originalumu, išskirtinumu, patrauklumu. Dėkojame visų idėjų autoriams už išreikštas patrauklias ir įdomias mintis, atsakingą požiūrį, išreikštą meilę ir rūpestį gimnazija.

Daugiausia balsų surinko trijų III gimnazijos klasės merginų Adrianos Gulbinovič, Erikos Stepaniukaitės, Ramintos Vinčiūnaitės pasiūlyta idėja – organizuoti teminius šokių vakarus „Šokime drauge“. Šios idėjos tikslas – suburti įvairaus amžiaus žmones, mokyti juos šokti, linksmai, įdomiai ir turiningai leisti laisvalaikį. Linkime didelės sėkmės įgyvendinant sumanytą idėją.