Antra vieta tinklinio turnyre
Paskelbė: M.V. , 2026-04-23Balandžio 15 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykusiame mergaičių tinklinio turnyre mūsų gimnazijos komanda iškovojo antrąją vietą ir sidabro medalius. Šaunuolės mergaitės!
Balandžio 15 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykusiame mergaičių tinklinio turnyre mūsų gimnazijos komanda iškovojo antrąją vietą ir sidabro medalius. Šaunuolės mergaitės!