Antra vieta tinklinio turnyre

Paskelbė: , 2026-04-23

Balandžio 15 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykusiame mergaičių tinklinio turnyre mūsų gimnazijos komanda iškovojo antrąją vietą ir sidabro medalius. Šaunuolės mergaitės!