AKCIJA ,,RŪKYMO PREVENCIJOS SIMBOLIS“

Paskelbė: , 2021-06-28

Augantis žmogus imlus ir lengvai pažeidžiamas. Todėl vaikams suteikiame žinių, gerų pavyzdžių, stipriname jų socialinius įgūdžius, kad sugebėtų įvertinti negatyvius, rizikingus reiškinius, išsiugdytų teigiamas nuostatas į sveiką gyvenseną. 2021 m. gegužės mėn. gimnazijoje pradėtas įgyvendinti Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatinimo projektas ,,Pasirink atsakingai“, finansuojamas Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.  Projektas skirtas elektroninių cigarečių, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijai.

2021 m. gegužės – birželio mėn. 5,8, II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo projekto akcijoje, piešė rūkymo prevencijos simbolius. Akcijos tikslas – formuoti neigiamas mokinių nuostatas prieš rūkymą, tabako vartojimą ir skatinti atsakingą sveikatos puoselėjimą. Mokytojų paraginti vaikai noriai įsitraukė į veiklą, sukūrė spalvotus, įdomius, įvarius rūkymo prevencijos simbolius.

Dėkojame biologijos mokytojai Zitai Daškevičienei, geografijos mokytojai Zitai Čičiurkienei, technologijų mokytojui Romui Gadliauskui, fizinio ugdymo mokytojui Genadijui Kozlovskiui už geranorišką bendradarbiavimą ir mokinių paskatinimą dalyvauti psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos akcijoje.

Projekto koordinatorė vyr. socialinė pedagogė Natalija Volujevič