Ketvirtadienis, 2026-04-23
Šios dienos įrašai:
Dalyvavimas daugiakalbystės olimpiadoje
2026 m. balandžio 18 d. IIa gimnazijos klasės mokinės Melita Malafė, Daniela Taukin ir Erika Jociūtė kartu su anglų kalbos mokytoja Julija Gabajūte dalyvavo daugiakalbystės olimpiadoje „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendrausime“. Mokinės demonstravo savo žinias dalyvaudamos įvairiose kūrybinėse ir atlikdamos kalbines užduotis: skaitė tekstus viena kalba, juos perteikė kita, kūrė socialines reklamas, dalyvavo raiškaus skaitymo, ekspromto kalbėjimo rungtyse bei žinių viktorinoje. Tokia veiklų įvairovė leido ne tik atskleisti turimus kalbinius gebėjimus, bet ir lavinti skirtingus komunikacijos ir kūrybiškumo įgūdžius. Kol mokinės dalyvavo užduotyse, mokytojai tuo metu dalyvavo susitikime su LRT radijo laidų vedėja Liuda Kudinova bei klausėsi prof. Loretos Vaicekauskienės paskaitos „Jaunas be anglų kalbos. Ar kombinacija įmanoma?“. Olimpiada vyko Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje, tad tai buvo puiki proga iš arti susipažinti su amerikietiškos mokyklos aplinka ir ugdymosi kultūra. Džiaugiamės mokinių aktyvumu, smalsumu ir noru tobulėti!
Antra vieta tinklinio turnyre
Balandžio 15 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykusiame mergaičių tinklinio turnyre mūsų gimnazijos komanda iškovojo antrąją vietą ir sidabro medalius. Šaunuolės mergaitės!



















